Rüyada Cinsel ilişki görmek

Cinsel ilişki ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Arkadaşı ile cinsel ilişkiye girmek : Dostlarının birisiyle cima ettiğini gören kimse, onlara iyilik eder.
Beygirin cinsel ilişkisi : Beygirinin cima ettiğim gören kimse, zevcesine meşru bir şekilde hizmette bulunur ve zevcesi de bu hizmetten dolayı kendisine teşekkür etmez ve razı da olmaz.
Cima etmek : Rüyada cima etmek büyük bir rütbeye delalet eder.
Cinsel ilişki : Cima, borcu ödemeye, üzüntü ve kederli kimsenin, üzüntü ve kederden kurtulmasına delalet eder.
Cinsel ilişkide meni : Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğunu görse, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez. Çünkü bu hal ihtilam halidir.
Çıplak bir kadınla cinsel ilişki : Çıplak bir kadınla cima ettiğini gören kimse, üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtulur.
Dişi aslanla cinsel ilişki : Rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini gören kimse, büyük sıkıntılardan kurtularak zafere erişir ve işi yükselerek halk arasında heybetli ve kendisinden iyilik ümit edilen bir kimse olur.
Düşman ile cinsel ilişki : Düşmanı ile cima ettiğini gören kimse, düşmanına galip gelir.
Erkekle cinsel ilişki : Bazı tabirciler bir kimse rüyada bir adamla cima ederse, o kimse o adamla habersiz olarak bir yerde toplanırlar.
Hayvanla cinsel ilişki : Rüyada hayvanla cima eden kimse, arzusunun fevkinde bir hayra nail olur.
Iktidarsızlığın yok olması : Rüyada iktidarsızlığının gittiğini ve cinsî münasebet yapmayı: muktedir olduğunu gören kimse devlet ve şöhrete ulaşır.
Istediği kadını erkek görmek : Rüyada cima etmek istediği bir kadının erkek olduğunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettiği şey de vücuda gelmez. Rüyayı gören halktan birisi ise, dünyalığı güçleşir.
Kuşla cinsel ilişki : Bir kuşla cima ettiğini gören kimse, düşmanına galip gelir. Eğer kuşu tanırsa, o kimse görmediği bir kimse ile muamelede bulunur.
Yabancı ile cinsel ilişki : Tanımadığı bir adamla cima ettiğini gören kimse, malca israf eder.
Yırtıcı hayvanla cinsel ilişki : Yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini gören kimse, ne şekilde olursa olsun düşmanına zafer bulur.

Pratik yeni tabir sistemi: Adam Arkadan ilişki Arkadaş Arslan Aslan Berabet olmak Beygir cenabet Cima Cinsel birleşme Cinsel ilişki Cinsellik Cinsiyet değişmesi Çıplak Çıplak kadın Dişi aslan Dost Düşman Döl Erkek Erkekle cinsel ilişki Erkekle ilişki Gay Hayvan Homoseksüel ihtilam iktidarsız olmak Iktidarsızlık Kadın Kadınla cinsel ilişki Karşı cins Kuş Kısır Livata Meni Seks Sevişmek Yırtıcı hayvan