Rüyada Kefen soyucu görmek

Kefen soyucu ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Kabirleri açmak : Bir kimse bir takım kabirleri açtığını ve ölülere ilişmediğini görse, o kimseden sıkıntı ve şiddet gider, müjde ve sevince nail olur.
Kefen soyucu : Rüyada kefen soyucu görmek, zamanın geçmesiyle unutulmuş olan bir sözü yahut sırları açığa çıkarmaya, yol kesiciye ve haram mal kazamnaya delalet eder.
Kefen soyucu : Bazan da kefen soyanı görmek, alçak bir insana, nitekim alçak bir kimseyi görmek de kefen soyana delalet eder.
Kefen soyucu : Bazan da kefen soyucu, dünyanın revnak ve görünüşü ve diğer şeyleriyle mağrurlanan ve ona düşkün olan kimse ile de tabir edilir.
Kefen soyucusu : Kefen soyucusunu görmek, her işe müdahale eden, ilimlerden, hazinelerden ve gizli olan işlerden bahseden bir adama delalet eder.
Kefen soyucusu : Bazan da kefen soyucusunu görmek, kafir ve bid'at sahiblerinin evlerine gidip gelen kimseye delalet eder.
Ölüye derdini anlatmak : Bir kimse ihtiyacmı bir ölüye nakledip anlatsa, o kimsenin ihtiyaçları yerine getirilir.

Pratik yeni tabir sistemi: Hırsız Kabir Kefen Kefen çalmak kefen hırsızı kefen soymak Kefen soyucu mezar mezar hırsızı mezar soymak mezar soyucu mezarlara bakmak mezarları açmak soyguncu Ölü ölüden yardım istemek ölüyle dertleşmek ölüyle konuşmak