Rüyada Para basan görmek

Para basan ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Kalp para basıcısı : Kalp para basıcısını görmek, çirkin söz söylemeye ve amelsiz söze delalet eder.
Nakkad ve sarraf : Rüyada nakkad ve sarrafı görmek, hidayete ve şerli kimselerden ayrılmaya delalet eder.
Para basmak : Rüyada para bastığım gören kimse, valiliğe ehilse buna nail olur.
Para basmak : Bazan da bu rüya içki içmek ve iftira gibi kendisine had vurulması icap eden bir fiili işlemeye delalet eder.
Para basıcısı : Rüyada görülen para basıcısı, güzel konuşan ve hileli söz söyleyen adamdır.
Para basıcısı : Bazı tabirciler, rüyada görülen para basıcısı, doğru sözlü, güler yüzlü bir adam, bazıları, koğuculuk yapan bir kimse, bazdan da, şairdir, dediler.
Para basıcısı : Para basıcısını görmek, melikin emirlerim yerine getiren vekiline veya melikin sözcüsüne delalet eder.
Para basıcısı : Bazan da para basanı görmek, ressama, yazı sureti çıkarana, şiddet kullanarak ve döverek mal toplayan kimseye delalet eder.
Para basıcısı : Bazı tabirciler de, para basıcısını görmek, namazlarım kılan ve* kendisine bırakılan emaneti sahibine teslim eden bir adama delalet eder, dediler.
Para basıcısı : Bazı tabirciler, para basıcısını görmek, —faklh ve rüya tabir :isi gibi— sözler etraflıca anlatan ve onları güzel bir şekilde yorumlayan kimselere delalet eder, dediler.

Pratik yeni tabir sistemi: bozuk para bozuk para basmak darphane darphane işçisi darphane müdürü darphanede çalışmak demir para dolar basmak euro basmak kağıt para Kalp para Kalpazan Kalpazanlık Kuyumcu Nakkad Para Para basan Para basmak para basıcı para makinası para ustası Sahte para Sarraf şekilli para