Rüyada Sarık sarmak görmek

Sarık sarmak ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Sarık sarmak : Rüyada sarığı ayağına sardığını veya ayakkabısını başına giydiğini gören kimse, musibet ve belâya düşer.
Sarık sarmak : Bir kimse başına bir valinin sarık sardığını görse, o vali bir memleketin hükümet işlerini o kimseye bırakır. Veya müttakî bir kadınla evlenir.
Sarık sarmak : Rüyada başına peygamberlerden birinin veya hayatta olan bir sultanın sarık sardığını yahut ölmüş bir sultanın, kendisine bir sarık verdiğini gören kimse, bir vilayete vali tayin edilir.
Sarık sarmak : Bir kimse başına sarık sardığını görse, o kimsenin reislik ve sanat yönüyle kadri yücelir. Eğer sarık «Deniz koyunu» denilen hayvanm yününden ise, o kimsenin malı artar. Sarık yünden olursa, o kimse memur ve salih bir kimse olur. Sarık pamuktan ise yünün tabiri gibidir.Ipekten olursa, dince bozuk olmasıyla beraber bir rütbeye ve haram mala delalet eder.
Sarık sarmak : Rüyada başına sarık sardığını gören kimse, o sarığın uzunluğu miktannça yolculuğa çıkar.
Sarık üstüne sarık : Rüyada sarığının üzerine bir daha sarık sardığını gören kimsenin, şöhreti artar ve mevkiinde kalır.
yeşil giymek : Sağ kimsenin rüyada yeşil giymesi mirasa,

Pratik yeni tabir sistemi: Ayak Ayakkabı bakan Baş Başbakan Başörtüsü takmak Cumhurbaşkanı Don giymek Elbise giymek Elbise ve başka şeylerin yeşilliği Emniyet müdür Genelkurmay Giymek Kaymakam Pamuk sarık Pantolon giymek Pardüsü giymek Peygamber Sapka giymek sarık Sarık sarmak Sarık takmak Sultan Vali yeşil giymek Yün sarık