Rüyada Yabancı kadın görmek

Yabancı kadın ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Esmer kadın : Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç, bezekli bir Arap kadının tabirce olan hayırlılığını anlatmak mümkün değildir.
Genç kadın : Tabirce kadınların en iyisi buğday renkli ve esmer olanlarıdır. Rüyada tanımadığı genç kadını görmek, tanıdığı kadını görmekten tabirce hayırlıdır.
Kadının saçının ağarması : Tanınmayan bir kadının saçınm ağarması, hububat kurutmaya, askerin tümünün başının ağarması, zaaf ve firara delalet eder.
Süslü genç kadın : Rüyada tanınmayan ve süslü genç kadın görmek, hatıra gelmedik bir yerden sevinç haberi işitmeye delâlet eder.
Yabancı insan : Bir kimse rüyada tanımadığı ve kimseye de benzetemediği bir insanı görse, o adam rüyayı görenin nefsidir. Allah O'na göstermiştir.
Yabancı kadın kıçı : Bilinmiyen t kadmın kıçını görmek, onu gören kimseden dünyanın dönmesine c lalet eder.
Yabancı yaşlı kadın : Rüyada tanınmayan yaşlı kadın bir hastanın yanına gelse, o hastanın öleceğinden korkulur.

Pratik yeni tabir sistemi: Aksaç Bağdaytenli Beyaz saç Buğday renkli Esmer Esmer kadın Esmer kız Genç kadın Hasta Hastalık Ihtiyar Insan Kadın kadın kalçası Kıç Kız Kız arkadaşı Misafir Saç ağarmak Saç ağarması Saçlar Süslü kadın Yabancı yabancı adam Yabancı kadın Yaşlı kadın