Rüyada çayırlık görmek

çayırlık ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Altın ve gümüş meyve : Çayırlığının meyvesinin altın veya gümüş olduğunu görse, ucuzlukta olan salatalıktan fayda ve menfaat elde edeceğine, bazan da bu rüya, ucuzluğun meyvesinin noksanlığına veya oraya gelecek bir afete delalet eder. Çünkü oranın meyvesi artık yenilmez duruma gelmiştir.
Çayırlık : Rüyada çayırlık bir yeri görmek, zahmet çekilmeden elde edilecek rızka veya zahmeti az olan hanıma veya manevi ilme ya da devam eden sadakaya delalet eder.
Çayırlık : Bazan da çayırlık, hazine ve pazar gibi kendisine dünya malı elde edilen yere delalet eder.
Çayırlık : Bazan çayırlık görmek, islamiyete delalet eder.
Çayırlıklarda gezmek : Rüyada bir çayırlıktan diğer bir çayırlığa geçtiğini gören kimse, dünyalık arzusu ile bir çarşıdan diğer bir çarşıya ve bir san'attan diğer bir san'ata geçer.
Çiçekli çayırlar : Çeşitli yeşil otlar ve çiçekler ile bilinen çayırlar, dünyaya ve dünya malına delalet eder.
Ot toplamak : Rüyada çayırlık veya otluk bir yerde ot topladığını veya yediğini gören kimsenin, durumuna bakılır, eğer o kimse fakirse zengin olur. Zengin ise, zenginliği artar. Eğer dünyadan sevgisini kesmiş ve takva yolunu seçmiş bir kimse ise, dünya zinetlerine aldamr ve yine ona meylederek eski durumuna döner.

Pratik yeni tabir sistemi: Altın altın meyve Çayır çayırlar çayırlarda gezmek çayırlık çiçek çiçek toplamak çiçek yemek çiçekler çim çim toplamak çim yemek Çimen çimen toplamak çimenler çimlerde dolaşmak çimli arazi Gümüş gümüş meyve Meyve Ot ot toplamak ot yemek Salatalık tarlası Tarla Yeşil alan yeşil otlar Yeşillik yeşillik alan